Wszystko o budowie rowerów elektrycznych
29Lip

Kontakt

Kontakt do mnie poprzez email, adres poniżej:

serwis[MAŁPA]nexun.pl

komentarzy 17 do wpisu “Kontakt”

 1. Pascal pisze:

  Hi, ich habe jetzt die Phasenkabel und die Hallsensoren nach ihren Tipps verbunden, außerdem habe ich einen Gasgriff angeschlossen (sonst nichts). Jetzt habe ich das Problem, dass der Motor nicht dreht, der controller blinkt auch nur wenn ich das Programmierkabel anschließe, sonst passiert nichts. Wissen sie vielleicht wie ich den Motor zum laufen bekommen?

 2. Pascal pisze:

  Hi,
  Haben sie die passende Phasenkabel/Hallsensoren Konfiguration für den mxus v3 3k turbo (5t) und den sabvoton ml7260 vector?, Danke.

 3. Piotr pisze:

  Chciałbym zrobić konwersję na elektryka czy mógłbyś polecić mi jakiś zestaw .Nie wiem czy wybrąć 36v czy 48v
  rower ma koła 24″ bitwin 500 z decatlonu.Jestem zielony
  w temacie i za wszelkie wskazówki będę wdzięczny.

 4. Dawid pisze:

  Oglądałem Twoje poradniki i mam problem w swoim rowerze z głośną pracą silnika. Nie są to łożyska, bo je wymieniałem. Jak kupiłem rower to silnik był zalany wodą, ale zrobiłem tak jak w Twoim poradniku. Masz może pomysł co to może być? Głośna praca i wyraźny spadek mocy. Tutaj link jak pracuje: https://youtu.be/a_G25l6-MX4. Z góry dziękuję za odpowiedź

 5. Witold pisze:

  Witam, po jednym sezonie padla bateria, nie daje sie ladowac, a napieecie baterii wynosi 09 v, czy jest mozliwosc naprawy ?

 6. Jarosław pisze:

  Witam, po sezonie letnio-jesiennym zmodyfikowałem odrobine mój rower, między innymi nowa skrzynka czyli wszystko był wybebeszone i poskładane na nowo. Pierwsze odpalenie roweru i nie do końca miłe zaskoczenie, mianowicie silnik zaczął „trzeszczeć” przy już lekkim oporze, na kółku w powietrzu tego nie słychać. Co może być przyczyną tego zachowania?
  Pozdrawiam

 7. Krzysztof pisze:

  Panie Marcin jeśli jest taka możliwość prosił bym o numer tel bo mam wiele pytań i chciał bym podziękować za LG mh1 które nabyłem u Pana i cały sezon używałem

 8. Tomasz pisze:

  Witam w wyniku braku zasilania z sieci uszkodziła mi się ładowarka GT240WJ54.6V3.5A z oględzin zauważyłem że uszkodziły sie 2 tranzystory J 13009-2. Cy ktoś naprawiał taką ładowarkę. Z góry dziękuję za pomoc.

 9. Wojtek pisze:

  Dzien dobry. Spalił mi się sterownik bafanga 48v 750v jak podłączam pali mi BMS za każdym razem w baterii.
  Na innym sterowniki wszystko gra.
  Można prosić o kontakt 667889888

  • tas pisze:

   Najpewniej popalone mosfety, zmora w sterownikach bafanga, bardzo częsta usterka, trzeba je wymienić albo cały sterownik

 10. Robert pisze:

  Cześć,
  Mam pytanie, chcę przerobić rower elektryczny zasilany orginalnie 3 akumulatorami żelowymi na akumulator li-ion. Czy zrobienie pakietu 11s nie będzie szkodliwe dla sterownika i akumulatora? Odpowiednie byłoby 10s ale może podniesienie napięcia zwiększyło by prędkość max.

 11. Pawel pisze:

  Dzień dobry
  Zamierzam zakupic silnik MXUS XF19R
  U Pana chciałbym zakupic całą reszte do przerobienia roweru na elektryczny wraz z oferowana przez Pana baterią 24,5ah
  Moze Pan podac ile by ksztowały czesci do przeróbki? Posiadam rower górski z kołem 27,5

  Pozdrawiam